Aukščiausia kokybė ir moderniausi šildymo sprendimai

Konsultuojame, projektuojame bei montuojame įvairių tipų šildymo sistemas: geotermines, oras-vanduo, dujines. Dirbame su aukščiausios kokybės produktais: Nibe, Viessmann, Uponor.

Kiekvieno įgyvendinamo projekto metu įvertiname pastato energetinę klasę, technines galimybes, apskaičiuojame šilumos pritekėjimą nuo saulės, buitinių prietaisų ir žmonių. Atliekame finansinius skaičiavimus bei energijos išlaidų prognozuojamas vertes.

Grindinis šildymas

Pagal namo techninius parametrus parenkame grindinio šildymo sistemą. Jei šilumos šaltinis gali gaminti ir vėsą, grindinio šildymo sistemą galime adaptuoti ir patalpų vėsinimui vasarą. Vėsą gaminti gali geoterminiai ir oras vanduo šilumos siurbliai. Grindinis vėsinimo būdas sutaupo vienam namui kondicionavimo sistemos įrengimo kaštus, o vėsa iš grindų garantuoja komfortą vasaros metu.

Kontrolės sistema

Rekomenduojame klientams rinktis ir įrengiame atskirų patalpų temperatūros kontrolės sistemas (išmanų šildymo valdymą), kurios taupo energiją bei užtikrina norimą komfortą. Išmanų šildymo ir kitų sistemų valdymą geriausia suplanuoti rengiant inžinerinių sistemų projektus. Tada yra numatomi visi reikalingi laidai bei sujungimas su šilumos šaltiniu.

Šildymo sistemos projektavimas yra sudėtingas, atsakingas ir daug laiko reikalaujantis etapas. Jo metu padarytos klaidos lemia rimtas visos struktūros veikimo problemas. Žinome, kad mūsų sprendimai ir patirtis padės šių klaidų išvengti.

Apie mūsų projektavimo paslaugas

Šildymo sistemų projektai

Šildymo sistemų projektavimas prasideda architektams dar tebedirbant prie projekto vizualizacijų. Atsiradus namo planui, mes pradedame skaičiuoti namo šilumos poreikius žiemą ir vėsos poreikius vasarą.

Apie mūsų projektavimo paslaugas

Mūsų partneriai: