Grindinis šildymas yra populiarus ir jau išbandytas. Šildymas sienomis klientų tarpe kelia daug diskusijų. Mes Jums papasakosime, kada šildymas sienomis gali būti puiki išeitis.

Grindinį bei sieninį šildymą įrengėme renovuojamame 40 m² Žvėryno bute – biure, kurio architektūra dar mena tarpukario metus: viena jo lauko siena mūrinė, o kita – medinė. Čia pastatėme prancūzišką, mažam biurui finansiškai patrauklų dujinį katilą De Dietrich.

Žvėryno mikrorajonas išskirtinis tuo, kad dauguma jame esančių medinukų yra įtraukti į kultūros paveldą. Vietos architektūrinėms idėjoms čia ne daug, tačiau inžinerinės sistemos čia gali būti šiuolaikiškos ir ekonomiškos.

Projektuojant šiuolaikinį šildymą be radiatorių, nustatėme, kad vonios kambaryje nėra galimybės įrengti grindinį ar lubinį šildymą dėl aukščio trūkumo. Todėl vonios kambariui parinkome dujinį šildymą „Uponor Renovis“ plokštėmis, tvirtinamomis prie sienų. Tuo tarpu virtuvėje ir darbo kambaryje įrengėme grindinį šildymą.

Ant „Uponor Renovis“ plokščių integravome elektros įrenginį – gyvatuką. „Uponor Renovis“ plokščių apdaila niekuo nesiskiria nuo įprastų gipso plokščių – jos glaistomos ir dažomos įprastomis medžiagomis. Biuro temperatūra kontroliuojama Uponor Smatrix sistema telefonu: suprogramuota, kad savaitgaliais biure būtų  +18 °C, o darbo dienomis +21 °C.

Šiuo metu šiame biure vyksta kondicionieriaus Samsung Wind-Free įrengimo darbai. Parinkome šį kondicionierių, nes jis pasižymi funkcija „be vėjo“ ir gali veikti tyliuoju režimu, kas mažo biuro darbuotojams yra ypatingai svarbu. Taip, kaip šiuo metu galime mėgautis malonia šiluma, atėjus karštam sezonui mėgausimės ir malonia vėsa.

Kviečiame užsukti! Šiame biure esame įsikūrę mes patys – UAB “Šilumos namai”.