Montavimo darbai:

Šildymas, vėdinimas, vėsinimas, vandentiekis ir nuotekos.  Mūsų darbo principas – visos inžinerinės sistemos iš vienų rankų,  kas mūsų klientams sutaupo daug laiko. Jei katilą diegė vieni, o grindinį šildymą kiti, yra labai sunku atrasti atsakingąją grandį, kai namuose šalta. Mes nešame atsakomybę už visas inžinerines sistemas. 

Bendraujame su užsakovais, architektais, dizaineriai ir statybininkais. Atsakingai parenkame naudojamus produktus ir montuojame taip, kad jie veiktų kaip viena darni inžinerinė sistema.

Diegiant sistemas suderiname darbų eigą su kitais rangovais bei technine priežiūra. Nuotekų sistema diegiama daug anksčiau nei šildymo, todėl mūsų montuotojai statomame name dirba keliais etapais. Pateikti nišų ar angų išmatavimus konstruktoriui ir statybininkams, kabelių vietas elektrikams reikia keliais mėnesiais anksčiau nei santechnikai pradės dirbti statomame name.

Šiame etape labai svarbu tiekimas, kokybiški produktai ir montavimo efektyvumas. Naudojame tik aukščiausios kokybės gaminius, todėl tai padeda mums greitai ir patikimai atlikti visus darbus. Statybų metu rūpinamės ir užtikriname visų montavimo darbų kokybę nuolat teikdami techninę pagalbą ir atlikdami galutinį patikrinimą. Mūsų montuotojai dirba pagal aiškias instrukcijas.

Po montavimo darbų pateikiame detalų įdiegtos sistemos aprašymą.

Pateikiame garantijas: visiems uždarai sumontuotiems elementams (pvz. grindinio šildymo vamzdžiams) taikoma 10 metų garantija, o parinktas produktas turi tarnauti mažiausiai 50 metų. Atvirai sumontuotoms sistemoms taikoma 5 metų garantija. Katilų, šilumos siurblių ir kontrolės sistemų garantinis laikotarpis sutampa su gamintojo suteikiama produkto garantija.

Tikrai taip! Inžinerines sistemas kaip ir automobilį reikia prižiūrėti. Vėdinimo sistemose bent kas tris mėnesius keičiami rekuperatoriaus filtrai, dujiniai katilų degikliai reikalauja kasmetinės priežiūros. Šiuos ir kitus darbus sistemoje geriausiai padarys ją diegę meistrai.  

Patikrinti produktai

Parenkame patikimiausius produktus konkrečiam namui pagal projektinius skaičiavimus ir sutartą biudžetą.

Veikia stabiliai

Produktų tarpusavio suderinamumas tikrinamas prieš juos diegiant. 

Darni sistema

Šildymą, vėdinimą, vėsinimą, vandentiekį ir nuotekas montuojame kaip vieną darnią inžinerinę sistemą.

Kasmetinis sistemos aptarnavimas

Nekyla klausimų, į ką kreiptis, kad visa inžinerija būtų patikrinta sistemiškai.

Išmanus valdymas

Mūsų įdiegtas daviklis patalpoje tiksliai valdo oro kokybę ir temperatūrą. Nustatymus galima keisti telefonu.

Efektyvu ir ilgaamžiška

Kai įvertinamas kiekvienas techninis parametras, gaunami efektyvūs sprendimai. Tada jie tarnauja ilgai. 

Mums patinka kurti ir diegti gerus sprendimus! Mūsų partneriai:

Įgyvendinti projektai:

Kontaktai

Susisiekite su mumis!

Esame pasiruošę Jums padėti bet kokiame projekto etape – nuo pradinės inžinerinės sistemos idėjos iki objekto pridavimo. Galime bendrauti telefonu, susitikti asmeniškai arba atvykti į nurodytą vietą.
Kontaktai