Šildymas2019-02-28T11:49:45+00:00

Jums turime ką papasakoti

Jau daugiau kaip dešimt metų konsultuojame, projektuojame bei montuojame įvairių tipų šildymo sistemas (geotermines, dujines, oras-vanduo).

Kiekvieno įgyvendinamo projekto metu įvertiname pastato energetinę klasę, šilumos pritekėjimą nuo saulės, buitinių prietaisų ir žmonių, technines galimybes. Atliekame finansinius skaičiavimus bei energijos išlaidų prognozuojamas vertes.

Rekomenduojame klientams rinktis ir įrengiame atskirų patalpų temperatūros kontrolės sistemas (išmanų šildymo valdymą), kurios taupo energiją bei užtikriną norimą komfortą. Išmanų šildymo ir kitų sistemų valdymą geriausia suplanuoti rengiant inžinerinių sistemų projektus. Tada yra numatomi visi reikalingi laidai bei sujungimas su šilumos šaltiniu.

UAB “Šilumos namų” įgyvendintų šildymo projektų skaičius Lietuvoje artėja link 200. Džiaugiamės tuo, kad mūsų patirtis neapsiriboja vienos šalies rinka. Įgyjome patirties dirbant su šildymo projektais Vidurio Europoje, kas leido mums susipažinti su pasaulinės rinkos šildymosi tendencijomis. Esame tikri, kad mūsų žinios leidžia Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės ir moderniausius sprendimus.

Suprojektuota ir sumontuota, vnt:

Oras – vanduo šilumos siurblys 70
Geoterminis šildymas 26
Dujinis šildymas 86
Granulinis šildymas 12