Projektavimas2019-02-15T16:32:15+00:00

Projektuojame šildymo, vėsinimo, vėdinimo, vandentiekio sistemas

Projektas, procese nuo koncepcijos iki statybų, turi atitikti visus šiuolaikinių statybų technologijų reikalavimus. Atliekame, tikriname ir garantuojame, kad projektas bus įgyvendinamas efektyviai – tai ypač svarbu investuotojams, projektų vystytojams ir statybų rangovams. Kokybė mums reiškia daug, todėl tinkamai suprojektuotos sistemos užtikrins norimą efektyvumą bei ilgaamžiškumą.

Kodėl mes geriausi?

Jus supažindinti su moderniausiais inžinerinės sistemos sprendimais, siekiant priimti optimaliausią sprendimą Jūsų namams.

kaip suprojektuoti bei sumontuoti moderniausias inžinerines sistemas, kad jos Jūsų namuose veiktų ekonomiškai bei efektyviai.

suteikti Jums reikalingą informaciją apie modernias inžinerines sistemas suprantama kalba.

Vizija

1 Projektavimo žingsnis

Objektyviai įvertiname Jūsų poreikius ir technines galimybes Jūsų name. Pateikiame pirminį projekto pasiūlymą – kokią sistemą mes matome tinkamiausią.

Žinios

2 Projektavimo žingsnis

Braižome projektą, pritaikydami naujausias inžinerijos industrijos žinias.

Patirtis

3 Projektavimo žingsnis

Pritaikome patirtį. Suderiname projektą su klientu ir judame link montavimo klausimų.

Montavimas

KAS SEKA PO GERO PROJEKTO

Inžinerinės sistemos projektavimas yra sudėtingas, atsakingas ir daug laiko reikalaujantis etapas. Jo metu padarytos klaidos lemia rimtas visos struktūros veikimo problemas. Tačiau preciziškai paruoštas projektas dar ne viskas. Ypatingai svarbu, kad projektuotojas dalyvautų inžinerinių sistemų montavimo procese, kurio metu paaiškintų montuotojams visus kylančius klausimus ir taip būtų išvengta nukrypimų nuo projekto. Iš patirties žinome, kad bet kokios montuotojų improvizacijos sukelia neišvengiamas problemas.
Montavimas